Zastoupené značky

Zastoupené značky 2020-10-11T10:16:50+00:00

weycor = ATLAS Weyhausen

Německá rodinná firma Atlas Weyhausen GmbH je technologickým leaderem na poli kompaktních kolových nakladačů. Společnost byla založena Dr. Friedrichem Weyhausenem v roce 1971 a od svého počátku se soustřeďuje na vývoj a výrobu kompaktních kolových nakladačů.

Díky soudnímu sporu a odlišení od konkurence firma opustila tradiční obchodní značku ATLAS pod kterou vyráběla své produkty od začátku činnosti. Od roku 2016 proto Atlas Weyhausen prodává své výrobky pod označením weycor odkazujícím na tradici rodiny Weyhausen, která podnik stále vlastní.

Více než 40-ti leté primární zaměření na kompaktní kloubové nakladače se odráží v jedinečných stěžejních provozních parametrech strojů weycor jako jsou výjimečný poměr hmotnost / nosnost, trhací síla, hnací síla, či průchodnost terénem.

Díky zaujetí novými technologiemi a kvalitou „made in Germany“ se stroje weycor vyznačují mnoha jedinečnými technickými řešeními jako je masivní odlívaný výkyvný středový kloub, samostatný 100% inch pedál pro zvýšení výkonu provozní hydrauliky, či skvělá Z-kinematika výložníku.

Kromě výroby kolových nakladačů se Atlas Weyhausen zabývá také výrobou vibračních válců, kterou před několika lety převzala od experta na vibrační válce – německé firmy PROTEC. Vibrační válce weycor se vyznačují jednoduchostí, robustností a vysokým hutnícím účinkem.

Základní charakteristiky všech strojů weycor jsou VÝKONNOST, PRECIZNOST, SPOLEHLIVOST.

Firma EUROCOMACH byla založena v roce 1992 jako dceřiný podnik společnosti SAMPIERANA za účelem vývoje a výroby minirýpadel, smykem řízených nakladačů, pásových nakladačů a traktorbagrů.

Mateřská firma Sampierana Spa vznikla v roce 1950 a strmý vzestup zaznamenala v 80-tých letech, kdy se celosvětově proslavila jako výrobce nadrozměrných a atypických kovových podvozků na bagry, které dodává v podstatě pro všechny renomované značky rýpadel a dalších zemních strojů. Skutečnost, že při osazování stroje speciálním podvozkem je Sampierana číslo jedna dokládá více než 20 jejich aplikací na stáncích různých výrobců na výstavě Bauma 2016.

Minibagry EUROCOMACH se pevně drží tradice mateřské firmy zaměřené na vývoj a zdokonalování, což se odráží v mnoha jedinečných řešeních, která zlepšují výkon a usnadňují servis a údržbu.
Jedním z mnoha příkladů je sklopná kabina strojů od 2,5 do 6 tun umožňující přístup k jinak těžko dostupným komponentům, natáčecí radlice, a to jak vpravo/vlevo tak nahoru/dolů, či ideální rozmístění komponentů, která činí z bagrů EUROCOMACH stroje s nejmenšími přesahy výložníku na trhu. Díky ideálnímu rozložení jednotlivých částí je také typ 18ZT nejmenším minirýpadlem na trhu s plnohodnotnou kabinou a nulovým přesahem zádi.

Všechna rýpadla od 2,5 tun jsou vybavena jedním výkonným Load-Sensing čerpadlem – systém pracuje stejně jako na hydraulika na velkých rýpadlech, čímž je dosaženo větší rychlosti a rypné síly strojů.

Ucelená řada minirýpadel EUROCOMACH zahrnuje typy od 1 do 9 tun včetně strojů 6t a 9t s děleným výložníkem. Většina bagrů je v provedení s nulovým přesahem zádi.

Smykem řízené nakladače EUROCOMACH se tak jako minirýpadla vyznačují vysokou výkonností a precizním zpracováním. Na evropském trhu se v současnosti nabízí 2 typy. 17SK o hmotnosti 3,2t  a 19SK o hmotnosti 4,4t, což je robustní silný nakladač s nekompromisním výkonem pro všechna použití. Oba stroje se vyrábí také v pásové verzi, na podvozku vlastní konstrukce.

Rýpadlo-nakladač E245K je ve své třídě bezkonkurenční traktorbagr. Svou hmotností 3,8t, vylamovací sílou rýpadla 36kN při hloubkovém dosahu 3m a nosnosti nakladače 1,6t své konkurenty ve skupině malých kompaktních traktorbagrů vysoce přesahuje. Díky výkyvnému středovému kloubu je snadno manévrovatelný a vyrovná se i s nedostatkem prostoru na stavbě.

Společnost LOYAL Scaffolding je výrobce široké škály špičkového hliníkového pojízdného lešení od domácích hobby věží po vysoce odolné průmyslové věže určené do půjčoven a nejtěžšího provozu.

Prvořadým zaměřením při výrobě věží LOYAL je vždy bezpečnost a kvalita. LOYAL Scaffolding je držitelem certifikátu ISO9001 a členem britského sdružení PASMA udávající britské standardy pro mobilní věže.

Průmyslové věže jsou v České republice řádně certifikovány státní zkušebnou VUBP Praha. Při testech VUBP dosáhly věže výborné tuhosti konstrukce, zajišťující bezpečnou a pohodlnou práci i ve velmi vysokých výškách.

Mobilní průmyslové pojízdné lešení je plně kompatibilní se systémem BOSS. Vysoce kvalitní hliníková slitina a síla stěny 1,9mm zajišťují výbornou tuhost a odolnost při zachování nízké hmotnosti jednotlivých komponentů. Robustní pojezdová kolečka o průměru 200mm zajištují vysokou životnost a usnadňují posuv věže.

Jednou z hlavních výhod oproti konkurenci je absence podpůrného stabilizačního rámu. Průmyslové věže LOYAL jsou proti převržení jištěny pouze bočními stabilizátory, takže je můžete postavit přímo ke stěně. Montáž je navíc rychlá a snadná.

Domácí věže LOYAL opět dosahují ve své třídě špičkových hodnot. LOYAL již před několika lety upustil od levného ovšem nekvalitního studeného lisování spojů a veškeré spoje jsou svařované! Je tím zajištěna nejvyšší možná kvalita i u nejlevnějšího segmentu trhu.

Tisíce prodaných věží řadí LOYAL mezi leadery trhu s pojízdným lešením ve Velké Británii.
Díky jednoznačnému zaměření na kvalitu použitých materiálů a preciznost výroby poskytuje LOYAL na všechny své výrobky neomezenou 5 letou záruku na výrobní vady a vady materiálu!

Firma PEPOS s.r.o. zastupuje v České republice předního francouzského výrobce elektrocentrál, záložních zdrojů, svářecích agregátů, čerpadel a vysokotlakých myček WORMS Enterprises. WORMS dodá ročně na francouzský trh okolo 4000 kusů elektrocentrál osazených převážně motory SUBARU.

V posledních letech začala firma WORMS dodávat také centrály s levnější, ovšem spolehlivou řadou motorů WORMS OHV, které mohou zákazníka zaujmout velmi dobrým poměrem kvalita / cena.

Na všechny své výrobky poskytuje WORMS plnou 3 letou záruku, čímž jasně garantuje kvalitu a spolehlivost svých zařízení.